Film Wybrany świadek

Maria Magdalena jest niezwykłym świadkiem Jezusa – widziała jego cuda, słyszała jak nauczał, obserwowała jego aresztowanie, osądzenie i ukrzyżowanie. Ona pierwsza rozmawiała z Jezusem po zmartwychwstaniu!  Ten krótki film jak w pigułce przedstawia najważniejsze wydarzenia z Ewangelii, zachęcając do nawiązania bliskiej więzi z Chrystusem.

Jeśli treść tego filmu poruszyła cię i chcesz poznać bliżej Jezusa, zapraszamy cię do skorzystania z poniższych propozycji: 

  • Weź udział w bezpłatnym kursie online pt. BOŻA MIŁOŚĆ. Wspólnie z towarzyszącym ci w nim e-trenerem przyjrzysz się fragmentom Ewangelii wg św. Jana. Zastanowisz się również, jak odnoszą się do ciebie.
  • Przeczytaj artykuł z serwisu KazdyStudent.pl na temat Jezusa Chrystusa. Poznaj przesłanki świadczące o tym, że jest Bogiem, m.in. hipotezy dotyczące zmartwychwstania.
  • Obejrzyj serię krótkich filmów pt. „Dlaczego Jezus musiał umrzeć?” znanego mówcy i autora Josha McDowella. Mówią o tych powodach śmierci Jezusa, które są związane z nami i jakie to ma znaczenie.