Zapisując się na kurs, wyruszasz w podróż wspólnie z wędrowcem o większym doświadczeniu. E-trener wyśle ci lekcje i odpowie na pytania. Będzie się też o ciebie modlił i wspierał twój rozwój.

Bardzo byśmy chcieli, aby spotkanie z nami było dla ciebie cenne i…fajne.

Poznaj niektórych z nas!

Marek jest e-trenerem od 2015.
Towarzyszenie internautom w poznawaniu Pisma Świętego i osoby Jezusa jest tak satysfakcjonujące, że nie żałuję ani minuty, nawet jeśli czasem przez to krócej śpię. Bardzo się cieszę, że mogę mieć bliski kontakt z wieloma osobami, choć czasem geograficznie dzieli nas duża odległość. Cenię życie i chciałbym je przeżyć w pełni, robiąc to co ma znaczenie.
Jestem wdzięczny Bogu za moją wspaniałą żonę i czwórkę dzieci. Udział w ich wychowaniu to bardzo pozytywne doświadczenie i jednocześnie wyzwanie.
W wolnych chwilach (których nie mam zbyt wiele) lubię np. piec pełnoziarnisty chleb na zakwasie i chyba nieźle mi to wychodzi. Lubię też czytać, szczególnie książki historyczne, zabieram się wkrótce do „Dziejów Kapitalizmu” J.Wozińskiego.

Marek jest miłośnikiem Słowa Bożego, a poza tym mężem i ojcem dorosłych już dzieci. Jest e-trenerem tak długo, że trudno mu to dokładnie określić. Pomimo co najmniej 14 lat zaangażowania niezmiennie lubi obserwować jak Słowo Boże wpływa na uczestników i jak wzrastają.
W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, czytać książki historyczne i oglądać ciekawe seriale.
„Czytam teraz: Hearing God, Dallasa Willarda. Jak wskazuje tytuł, mówi o słuchaniu Bożego głosu.”

Monika studiowała filologię rosyjsko-angielską w Poznaniu. Dziś jest szczęśliwą żoną, od niedawna mieszkającą w Warszawie. E-trenerem jest od niedawna. „Bardzo podoba mi się ta forma towarzyszenia ludziom w poznawaniu Boga. Najbardziej lubię obserwować jak odkrywają na Jego temat nowe rzeczy i starają się stosować poznane treści w życiu.”
W wolnym czasie lubi szydełkować i obejrzeć dobry film. Lubi też podróżnicze i naukowe kanały na youtube.
„W ostatnim czasie zagłębiam się w Dzieje Apostolskie i podziwiam działanie Ducha Świętego w pierwszym Kościele.”

Gosia jest e-trenerem już od 15 lat!
Kocha studiować Biblię a ostatnio wielką przyjemność sprawia jej wgłębianie się w historię Abrahama i innych postaci z Księgi Rodzaju: „Widzę, że Bóg jest wierny swoim obietnicom, choć ludzie zawodzą prawie na każdym kroku. To pocieszające, że jako powolny uczeń Jezusa jestem w doborowym towarzystwie.” Gosia lubi poznawać uczestników, to w jakiej są sytuacji, co jest dla nich ważne, z czym się zmagają. „To dla mnie wielki przywilej, gdy mogę widzieć, że poznają lepiej Boga i nabierają odwagi do podejmowania zmian w swoim życiu.”
W wolnym czasie Gosia lubi wędrować na łonie natury. Dużo gotuje, robi przetwory (najchętniej ze zdrowych produktów z pobliskiego rynku). Czasem sama zbiera dzikie rośliny. Namiętnie słucha audiobooków. Jest żoną i mamą.