"Idźcie zatem i czyńcie uczniami
wszystkie narody (...)"
(Mateusza 28,19)
nawigacja ::] > Strona główna
Menu główne
Strona główna
Krok 0
O Kursie Jana
 1. Kurs "Boża miłość"
 2. Kurs "Spotkania"
 3. Kurs "Pomysły na życie"
 4. Kurs Zwycięstwa
 5. Kurs Wzrostu
 6. Kurs Poznania
Nagrody

Biblioteka
Nauczyciele KSB
O KSB
Sonda
Statystyki


Strona główna

Święty Hieronim miał powiedzieć, że nieznajomość Pisma, jest nieznajomością Boga. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie biblijnym, który pomoże Ci lepiej poznać Słowo Boże oraz to, co przekazuje ono o naszym Zbawicielu.

Papież Jan Paweł II w orędziu "Internet: nowe forum głoszenia Ewangelii" wzywał do wykorzystania internetu w dziele ewangelizacji. Chcemy odpowiedzieć na głos Papieża, a w szczególności na głos samego Chrystusa, który woła: "Idźcie zatem i czyńcie uczniami wszystkie narody (...)" (Mt 28:19).

Pragniemy, aby nasza służba pomogła Polakom poznać Dobrą Nowinę. Chcemy także budować kolejne pokolenia odważnych uczniów Chrystusa, odpowiadając w ten sposób na apel świętego Pawła: "A co słyszałeś ode mnie wobec wielu świadków, to przekaż ludziom godnym zaufania, którzy będą zdolni i innych nauczać" (2 Tm 2:2). 

 

Uwaga! Zapisy do szkoły są wstrzymane. Jeśli chcesz, to możesz podać swój e-mail i poinformujemy Cię o ponownym otwarciu zapisów. więcejCopyright © 2003 - 2015 AGAPE. Wszelkie prawa do serwisu  zastrzeżone.
Created by HORNET.COM.PL
WEB interface